O Nas

Historia GEO-GROUP sięga roku 1996, kiedy założona została działalność gospodarcza pod nazwą Usługi Geodezyjno - Kartograficzne Danuta Miecznikowska. W styczniu 2011 roku po kilkuletniej przerwie pod zmienioną nazwą i logiem oraz jako kontynuacja poprzedniej działalności powstała firma GEO – GROUP. Działalność w dalszym ciągu pozostaje firmą rodzinną i zarządzana jest przez kolejne pokolenie geodetów.

 
Podstawowym profilem działalności są usługi z zakresu geodezji i kartografii. Naszymi klientami są nie tylko osoby indywidualne, ale również firmy i instytucje, zarówno z terenu Dolnego Śląska, jak i całego kraju. Nieczęsto spotykanym dodatkiem jest nasza oferta szkoleniowa. Organizujemy kursy komputerowe z oprogramowania wspomagającego projektowanie (np. AutoCAD) prowadzone przez autoryzowanych, doświadczonych wykładowców. Szkolenia odbywają się na oprogramowaniu renomowanej na całym świecie firmy Autodesk. Uczestnicy naszych szkoleń mają możliwość otrzymania Certyfikatu Ukończenia Kursu w języku angielskim. Chcąc zaproponować Państwu możliwie najszerszy zakres usług pragniemy również zaoferować usługi outsourcingu CAD dotyczące zarówno oprogramowania jak i sprzętu komputerowego. Szczegółowy znajdziecie Państwo zakładce USŁUGI.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe i nowoczesny sprzęt w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem pozwalają sprostać powierzonym nam zadaniom. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co daje nam szansę lepiej zrozumieć jego potrzeby oraz doradzić profesjonalne rozwiązania. Cechuje nas terminowość, sumienność oraz rzetelność. Dzięki dotychczasowym realizacjom zdobyliśmy Państwa zaufanie i uznanie. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi zrealizowanymi projektami w zakładce REALIZACJE.

Ceniąc Państwa czas oraz dbając o Wasz spokój, staramy się zapewnić możliwie najszerszy zakres usług. Wyrazem tego jest nasza współpraca z rzeczoznawcami majątkowymi oraz biurem projektów drogowych, oferujących nam swoje usługi oraz doświadczenie. Dzięki temu zyskujecie Państwo pewność, że Wasze zlecenie jest realizowane przez profesjonalistów, w sposób jak najbardziej kompleksowy. Dodatkowe informacje uzyskają Państwa w zakładce PARTNERZY.

Mamy nadzieję, że zapewniając możliwie szeroki zakres usług, profesjonalną obsługę oraz wsparcie na każdym etapie realizacji powierzonego nam zadania, zachęcimy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz nawiązania współpracy, z której będą Państwo zadowoleni.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół GEO-GROUP

 

Loading...